Vážení přátelé a sousedé,

díky mimořádné situaci jsme museli řadu aktivit opět utlumit, ale i tak jsme tu s Vámi tak, jak jen je to možné. Neváhejte nám však zavolat či napisat (viz sekce Kontakty), jakmile bychom Vám mohli být s něčím užiteční - i kdybyste si potřebovali třeba „jen“ s někým popovídat. Možná budete řešit i složitější situace v rodině, s výukou dětí, obavy o prarodiče, finanční nejistoty či problémy se zaměstnáním. Ve všech těchto situacích i mnohých dalších Vám rádi budeme na blízku i v této době.

Z provozu na Konopné jsme museli dočasně uzavřít veškerou klubovou činnost, ať již volnočasové kroužky, cvičení, setkání maminek s dětmi či přednášky. Také pravděpodobně nebudeme moci pořádat pravidelné komunitní akce jako Den díkuvzdání, Vánoční příběh či Mikulášskou.

Stále je však pro Vás otevřená zahrada k volnému scházení, pouze prosím respektujte vyhrazené staveniště. Pro děti může být naopak lákavé sledovat bagry, které aktuálně pracují na stavbě dešťové kanalizace. Dne 4.11. bude zajímavá podívaná i na jeřáb, který bude instalovat jímku na dešťovou vodu.

Ve čtvrtek jsme museli uzavřít i Krámek Krokouš. Znovu však rozjíždíme internetový prodej a na facebookových stránkách @KramekKrokous či na instagramu @Secondhand_Krokous si může něco hezkého vybrat, či napsat, co by Vás zajímalo.

Vnitřní provoz kavárny je bohužel nyní také uzavřen. Nabízíme Vám však na objednání naše dorty a v úterý a ve čtvrtek také obědovou nabídku. Více na FB stánkách kavárny: @CafeDiCono. I v kavárně budeme velmi vděční za každou Vaši objednávku.

Sousedská půjčovna funguje bez omezení. Pokud jste např. nyní více doma, můžete využít naši nabídku přístrojů k úklidu i či rekonstrukcím.

NZDM Zapes pracuje v režimu předem domluvených konzultací, provoz nízkoprahového klubu je také uzavřen.

Nadace EURONISA připravuje již 24. benefiční aukci uměleckých děl, nyní poprvé on-line. Zúčastnit se můžete i Vy a najít např. zajímavý vánoční dárek pro Vaše blízké. Aktuální informace naleznete na FB: @EURONISA.

Tým KC Konopná