RC Zvoneček nabízí rodičům a dětem možnost aktivně trávit volný čas v bezpečném a útulném prostředí klubu (nekuřácký prostor s jasnými pravidly a hranicemi upravený pro pobyt malých dětí), růst v kolektivu dalších dětí, přirozený pobyt mezi vrstevníky a nácvik mimo-rodinných sociálních kontaktů. Pro návštěvníky je místem k navazování nových vztahů, odpočinku, výměně zkušeností a inspirace.

Zvoneček je otevřen pro všechny rodiče, maminky na mateřské a rodičovské dovolené a jejich dětí od narození do předškolního věku včetně. K dispozici je herna a společenská místnost, kde se rodiče a děti společně scházejí.

RC funguje celoročně, od října do června využíváme zázemí ve vnitřních prostorách klubu, od července do konce září probíhají aktivity Zvonečku na zahradě v rámci letního provozu celého komunitního centra.

 

Pravidelný provoz RC Zvoneček ve školním roce 2023/2024 bude probíhat v tomto režimu:

MIMIKLUB - ÚTERÝ 10.00–12.00 - společný čas maminek s miminky - určeno pouze pro maminky dětí od 0 do 1 roku

KLUB PRO RODIČE S DĚTMI - STŘEDA, ČTVRTEK - 9.0012.00 - cvičení, tvoření, zpívání a další - pro rodiče a děti od 0 do 5 let

JSME V TOM SPOLU - VYBRANÉ PÁTKY 9.3012.00 - rady, nápady a společné povídání na konkrétní téma - program určený pro maminky - konkrétní data budou zveřejňována na Facebooku - s přítomností dětí počítáme, ale dětský program není organizován.

Činnost centra bude i letos doplněna PŘEDNÁŠKAMI, jejichž pozvánky budou zveřejňovány v sekci Novinky a na FB, po předchozí domluvě nabízíme také možnost RODINNÉHO PORADENSTVÍ.

Pro bližší informace můžete využít náš facebook nebo kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

Pro informaci připojujeme i harmonogram zájmových klubů pro předškoláky a školáky pro školní rok 2023/24:

Klub Hopík (děti 4–8 let) - v pondělí od 17.0018.00 na Velkém sále. 

Klub Ještěrky (1.–5. třída) - v úterý od 16.3018.00 v prostorách RC Zvoneček. 

Klub Reliéta (5.-9. třída) - v úterý od 16.3018.00 v prostorách RC Zvoneček.

Klub Tkanička (děti 4–6 let) - ve čtvrtek od 16.3018.00 v prostorách RC Zvoneček.

Klub B2 (chlapci 11–15 let) - ve čtvrtek od 16.30 - 18.00, v nové klubovně KC Konopná. 

Více informací ohledně volnočasových klubů najdete zde.

 V době klubů je pro rodiče k dispozici posezení v přilehlé kavárně včetně herny pro menší sourozence.

V rámci činnosti Komunitního centra Konopná je RC Zvoneček podpořeno z Evropského sociálního fondu - Operačního programu Zaměstnanost plus, Fondem zdraví a prevence Statutárního města Liberec, Dotačním fondem Libereckého kraje a z Nadace Racek.

     Logo_OPZ_barevne.png       LK_Logotype_PANTONE_Red_032_C.png       logo město provizorní      racek_nove.jpg